• zaloguj się
  • utwórz konto

Dane prezentowane na tej stronie mają charakter ogólny. Wybierz rekrutację, aby zobaczyć informacje z nią związane.

wybierz rekrutację

INDYWIDUALNY NUMER KONTA BANKOWEGO
|

System generuje indywidualny numer konta bankowego Kandydata, na które należy wnieść opłatę rekrutacyjną. Znajduje się on w zakładce „Płatności” na dole strony pod nazwą „Twoje indywidualne konto do wpłat”.

Opłata wynosi 85 zł za każde zgłoszenie. W przypadku większej liczby zgłoszeń można wnieść opłatę jednym przelewem. Tytuł przelewu powinien zawierać imię i nazwisko Kandydata. Dla większej ilości zgłoszeń Kandydat powinien ustalić priorytety (informacja w Aktualnościach oraz w zakładce „Płatności”).

UWAGA: Nie można wnieść opłaty poprzez swoje konto na rzecz innej osoby. Opłatę rekrutacyjną można wnieść jedynie na indywidualny numer konta Kandydata, nie na konto ogólne Uczelni. Po zakończeniu rekrutacji nie należy wnosić innych opłat. Wyjątek stanowi opłata Elektroniczną Legitymacje Studencką w wysokości 22 zł (dotyczy Kandydatów przyjętych na studia).