• zaloguj się
  • utwórz konto

Dane prezentowane na tej stronie mają charakter ogólny. Wybierz rekrutację, aby zobaczyć informacje z nią związane.

wybierz rekrutację

Progi punktowe (pierwsze) - I stopień studiów stacjonarnych
| Aleksandra Stadnik

Kandydaci na studia stacjonarne I stopnia

17 lipca 2023 r. Komisja Rekrutacyjna podjęła decyzję o wysokości pierwszych progów punktowych, uprawniających kandydatów do podjęcia studiów stacjonarnych I stopnia na kierunkach prowadzonych we Wrocławiu w Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu.

KIERUNEK STUDIÓW

PROGI PUNKTOWE*

Analityka gospodarcza

Business Management

Business Informatics

E-biznes

Ekobiznes

Ekonomia

Finance

Finanse i rachunkowość

Informatyka w biznesie

International Business

Komunikacja społeczna

Logistyka

Management Accounting

Międzynarodowe stosunki gospodarcze

Rachunkowość i podatki

Zarządzanie

Zarządzanie i inżynieria produkcji

Zarządzanie projektami

*dotyczy Kandydatów - obywateli polskich.

Komplet dokumentów należy dostarczyć do Komisji Rekrutacyjnej w terminie 18-22 lipca 2023 r. do godz. 12.00 osobiście lub przez osobę trzecią (na podstawie zwykłego upoważnienia), pocztą tradycyjną lub przesyłką kurierską.

WARUNKIEM PRZYJĘCIA DOKUMENTÓW PRZEZ KOMISJĘ JEST WGRANE ZDJĘCIE W SYSTEMIE IRK.

Pozostali kandydaci, których punktacja nie uprawnia do podjęcia studiów, zostali umieszczeni na „liście rezerwowej”. Jeżeli zostaną wolne miejsca, 24 lipca 2023 r. do godz. 14.00 zostaną ustalone drugie progi punktowe i nastąpi kwalifikacja Kandydatów z listy rezerwowej (zmiana statusu na „Zakwalifikowany”), a w „Komentarzu” pojawi się informacja o terminie i miejscu składania dokumentów.

Uczelnia nie udziela informacji o miejscu na liście rezerwowej.